top of page

Regulamin

1. Wypełniając formularz zamówienia w HappyPrint.com.pl wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez firmę RIVA SJ twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest RIVA SJ.


2. Każdy klient sklepu HappyPrint.com.pl wypełniając formularz zamówienia potwierdza zapoznanie się z treścią Regulaminu i akceptuje postanowienia zawarte w Regulaminie, oraz że ma ukończone 18 lat.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. HappyPrint.pl zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z zamówień.

4. Istnieje również możliwość składania zamówienia telefonicznie bez konieczności rejestracji.

5. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularza zamówień.

6. Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia na stronie HappyPrint.pl otrzyma on odpowiedź z serwisu HappyPrint.pl wiadomość o przyjęciu zamówienia.
Jednocześnie HappyPrint zastrzega sobie prawo do możliwości potwierdzenia zamówienia po przez kontakt telefoniczny, bądź e-maliowy w celu weryfikacji informacji. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

8. HappyPrint.com.pl w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

9. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.

10. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.

11. HappyPrint.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

12. HappyPrint.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

13. Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do Użytkownika) wynosi 3 dni.(Chyba że towar jest ściągany na zamówienie wtedy czas realizacji jest podany w opisie towaru). Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską (do 7 dni) lub przez firmy kurierskie GLS (do 3 dni). UWAGA: Podane terminy dotyczą dni roboczych.

14. HappyPrint.pl. pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta w przypadku zamówienia poniżej 500 zł brutto lub w przypadku zamówienia powyżej 500 zł brutto koszt przesyłki pozostaje po stronie HappyPrint.com.pl

15. HappyPrint.pl może w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty, umieszczając stosowną informację na stronach HappyPrint.com.pl.

16. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna lub wymiany towaru na inny dostępny w HappyPrint.pl bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Wszystkie roszczenia są rozpatrywane zgodnie z "ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ".

18. HappyPrint.com.pl jest własnością firmy:
RIVA SJ
Ul. Łukasińskiego 1
43-300 Bielsko-Biała
NIP - 937 - 258 - 23 - 74
Na podstawie wpisu do rejestru sądowego KRS nr. 0000317738

bottom of page